ماهی گیری در کیش

اگر به ماهی گیری علاقه مند هستید در جزیره کیش این امکان را دارید تا برای شام خود خودتان ماهی صید کنید.بهترین زمان برای ماهیگیری در کیش اوایل صبح و هنگام غروب بوده که دمای هوا ملایم می باشد. نگران چگونگی تهیه وسایل مورد نیاز ماهیگیری هم نباشید. چرا که در تمامی جزیره و در فروشگاه های ورزشی به راحتی می توانید وسایل مورد نظر خود را یافته و با ساده ترین و کم هزینه ترین امکانات از ماهیگیری در کیش کمال لذت را ببرید. ناگفته نماند که ماهیگیری در تمامی سواحل آزاد می باشد. اما عموما بهترین مکان ها برای ماهیگیری در قسمت جنوب و جنوب غربی جزیره بوده و همچنین می توانید به ساحلی که در نزدیکی بازار عرب ها قرار دارد رفته و به دور از هرگونه دغدغه و استرس، ذهن خود را آزاد کرده و از ماهیگیری در جزیره لذت ببریید.

ماهی گیری در کیش

بیگ بال کیش

یکی دیگر از تفریحات محیج موجود در جزیره کیش بازی بیگ بال می باشد،که شما می توانید به همراه دوستان و یا خانواده از آن لذت ببرید.بیگ بال همان طور که از اسم ان مشخص است یک توپ بسیار بزرگ از جنس پلاستیک است که با وارد شدن به آن می توانید روی آب معلق باشید و هر طرف که خواستید آن را به حرکت در بیاورید. در برخی از این توپ های بزرگ می توانید دو نفری استفاده کنید که کنترل کردن بیگ بال آسان تر شده و مفرح بخش بوده. این تفریح فوق العاده برای خانم ها و آقایان قابل استفاده می باشد که هزینه آن بنابر مدت زمانی که استفاده می کنید متغیر است ولی در کل قیمت مناسبی به نسبت ورزش های آبی موجود دیگر در جزیره دارد.

بیگ بال کیش

 

بنانا و شاتل در کیش

یکی از تفریحات متفاوت و هیجان انگیز در جزیره کیش بنانا و شاتل است.کسانی که عاشق هیجان هستند می توانند این دو تفریح را برروی آب های خلیج فارس تجربه کنند .شاتل یک تیوب است که با بندهای مخصوص به قایق بسته می‌ شود و یک یا چند نفر روی آن می‌ نشینند و روی آب کشیده می‌ شود. به دلیل سرعت بالای قایق، شاتل روی آب تکان‌ های زیادی می‌ خورد و هیجان آن بسیار بالاست و از ایمنی بالای برخوردار می باشد چرا که قبل از سوار شدن جلیقه نجات به تن میکنید و و به وسیله غریق نجات ها کنترل می شوید.

بنانا و شاتل در کیش

قلعه جن ها در کیش

در مسیر کشتی یونانی قبل از رسیدن به آخرین میدان در نزدیکی کشتی،قلعه ایی کوچک و مخروبه قرار دارد که اکثر رهگذران به آن توجه نمی کنند،زیرا در رابطه با قلعه چیزی گفته نمی شود جز منع رفتن به آن افسانه های زیادی در پس این قلعه نهفته است،در گذشته ساختمان کلانتری در این قلعه قرار داشت روزی تعدادی از سربازان به صورت ناگهانی سیاه شده و حالتهای عجیبی در آنها ظاهر می شود ، سپس میمیرند پس از این ماجرا کلانتری به جای دیگری انتقال میابد و کسی هم از دلیل اتفاق افتاده مطلع نمی شود،یکی دیگر از راویان از ماجرای دیگری می گوید ، به دلیل اینکه این قلعه در راه کشتی یونانی می باشد راننده تاکسی ها در انتظار مسافر می نشینند،یکی از راننده ها که منتظر مسافر بود، بعد از مدتی تنها به راه می افتد که به قلعه جن ها می رسد شانس بد او جن ها عروسی داشتن و به گفته او جن ها لباس های بلند سفید رنگ پوشیده بودن و راننده از ترس ماشینش را خاموش میکند و به آنها نگاه نمی کند و فقط سم جن ها رو میبیند و ساعتها آنجا می ماند تا مراسمشان تمام شود .

قلعه جن ها در کیش

قلعه وحشت کیش

این قلعه اولین قلعه وحشت در ایران ، یک کلبه چند صد متری در جزیره کیش است ، یک مکان مهیج و جذاب برای کسانی که دوست دارند هیجان و ترس را با تمام وجودشان احساس کنند.گردشگران تور کیش می توانند از طریق آژانس مربوطه بلیط این قلعه را تهیه نمایند،که قیمت آن از 15 هزار تومان شروع می شود،برنامه قلعه به این شکل است که از همان ابتدا که وارد میشوید : یک لیدر با شما همراه می شود تا به شما در عبور از این کلبه چند صد متری کمک کند.اگر پس از ورود از گذراندن این تجربه پشیمان شدید می توانید به لیدر گفته و انصراف دهید ولی در صورت انصراف استرداد هزینه وجود ندارد.

قلعه وحشت کیش